PROFESIONÁLNA LIKVIDÁCIA PLOŠTÍC

HRIŇOVÁ a okolie

Horúcou 200 ºC parou v kombinácii s chemickým postrekom

Ako prebieha likvidácia ploštíc ?

Na likvidáciu ploštíc používame doposiaľ najúčinnejšiu metódu – horúcu 200 ºC paru v kombinácii s chemickým (insekticídnym) postrekomOšetrenie inkriminovaných miest horúcou 200 ºC parou prevádzame pred samotnou aplikáciou chemického postreku. Horúca para sa pri dezinsekcii ploštíc osvedčila ako účinná metóda na likvidáciu vajíčok ploštíc, ktoré sú odolné voči pôsobeniu chemických postrekov. Horúcou parou pod vysokým tlakom dôsledne ošetrujeme primárne postele, matrace, sedačky, gauče, nočné stolíky a pod. Následne, po ošetrení horúcou parou, aplikujeme chemický postrek celoplošne v celej domácnosti / prevádzke. Zloženie postreku tvorí kombinácia 3 vysoko aktívnych profesionálnych prípravkovAplikovaný postrek pôsobí v dlhodobom časovom horizonte, čím zároveň spĺňa aj úlohu preventívnu. Vzhľadom na to, že používame kvalitné prípravky od renomovaných výrobcov, nie je potrebné počas zásahu opúšťať asanované priestory.

Kladieme maximálny dôraz na zachovanie diskrétnosti našich zákazníkovNa zásahy preto jazdíme na neoznačenom automobile a v civilnom oblečení. Príslušenstvo na výkon dezinsekcie nosíme v uzatvorených taškách. 

Profesionálnu službu likvidácia ploštíc zabezpečujeme takmer na celom území SR. Zásahy prevádzame prevažne do 24 hod. od zadania objednávky. Z dôvodu dosiahnutia čo najvyššej účinnosti dezinsekčného zásahu, odporúčame zákazníkom vykonať pred našim príchodom prípravné opatrenia. V závislosti od potreby a od požiadavky zákazníkov prevádzame opakovaný dezinsekčný zásah po 2 týždňoch.

Prečo kontaktovať práve nás ?

earth_friendly_logo
NA PRÁCU POUŽÍVAME PROFESIONÁLNE PRÍPRAVKY, KTORÉ SÚ BEZPEČNÉ A EKOLOGICKY ŠETRNÉ