DEZINSEKCIA - LIKVIDÁCIA PLOŠTÍC

Na základe objednanej služby a dohodnutého termínu dezinsekcie Vás navštívia naši pracovníci. Po príchode zhodnotíme situáciu a stupeň zamorenia, určíme správny postup a efektívnu metódu dezinsekcie a zvolíme najvhodnejšiu kombináciu insekticídnych prípravkov v potrebnej koncentrácii účinných látok. Dezinsekciu ploštíc realizujme celoplošne formou postreku alebo ULV zahmlievaním a ako pomocnú metódu používame horúcu 200 °C paru. Pri práci používame až 4 druhy účinných látok.

Likvidácia ploštíc horúcou 200 ºC parou v kombinácii s chemickým postrekom

dezinseckcia-plostic

Doposiaľ najúčinnejšiu dezinsekciu ploštíc prevádzame aplikáciou chemického postreku a za použitia profesionálneho prístroja, ktorý vyvíja horúcu 200 ºC paru pod tlakom až 9 bar. Dezinsekciu vykonávame zo zásady v celej domácnosti. Horúcou parou primárne ošetrujeme kontaminovaný nábytok a to najmä postele, rošty, matrace, sedačky, nočné stolíky a pod. Následne, aplikujeme chemický postrek v každej miestnosti bariérovo – po obvode múrov, do kútov stien, na prechody medzi miestnosťami, okolo prechodov inštalačného potrubia a samozrejme aj do inštalačnej šachty – stúpačky.

Na likvidáciu ploštíc je potrebné použiť profesionálne dezinsekčné látky a ich kombinácie. Ploštice po neodbornej likvidácií získavajú väčšiu odolnosť. Našu službu pre domácnosť, hotel alebo penzión si môžete objednať sami, ak sa problém týka už celej bytovky, obráťte sa na správcu alebo vlastníka budovy, ktorý nás môže kontaktovať. S likvidáciou ploštíc máme bohaté skúsenosti a vaša spokojnosť je našou prioritou.

Upozorňujme, že voľnopredajné prípravky obsahujú veľmi nízku koncentráciu účinných látok. Preto sú neúčinné, prípadne majú len krátkodobý efekt a navyše, ich používaním, sa zvyšuje u ploštíc ich genetická odolnosť voči insekticídom. Neodborné – svojpomocné pokusy odstránenia ploštíc často spôsobujú ich rozliezanie do okolitých izieb, či susedných bytov. Dôležité je preto vždy, čo najskôr, kontaktovať odborníkov na dezinsekciu.

Email
Facebook
WhatsApp
Tlač

Ploštica posteľná patrí medzi najrozšírenejších a najnepríjemnejších parazitov na svete. Tento zákerný malý hmyz totiž obľubuje tmavé zákutia v tesnej blízkosti ľudí. Práve my sme preň primárnym zdrojom obživy, obľubuje našu krv. Prítomnosť ploštíc v domácnosti je neklamným znamením toho, že je potrebné zavolať odborníkov. Svojpomocná likvidácia sa vám totiž nemusí vyplatiť.

Prečo je najlepšie riešenie zavolať si na pomoc odborníkov na likvidáciu škodcov?

 1. Špecialista dokáže odhaliť všetky úkryty ploštíc a určiť ich potenciálne miesta výskytu.
  Ploštice sú majstrami v ukrývaní…
 2. Odborná dezinsekcia ploštíc je najúčinnejšia 
  Profesionáli používajú pri práci špeciálne prípravky, ktoré nie sú voľne prístupné pre širokú verejnosť a účinné metodické postupy.
 3. Práca deratizačného technika je nenahraditeľná
  Prax a odborné skúsenosti priamo z terénu človek na internetových fórach jednoducho nezíska, a to bez diskusie. Navyše odborníci majú k dispozícii profesionálne vybavenie, a disponujú účinnými chemickými prípravkami.
 4. Odborník vie zodpovedať všetky vaše otázky
  Profesionál v obore vám dokáže zodpovedať všetky otázky súvisiace z daným problémom a navrhnúť riešenia a opatrenia na opätovné vzplanutie problému.
 5. Prevencia do budúcna
  Najlepšie riešenie je problém zničiť už v zárodku, a to natrvalo. Prevencia zohráva dôležitú úlohu aby sa predišlo opätovnému zavlečenie ploštíc do vašej domácnosti či prevádzky. Profesionálni technici na likvidáciu škodcov vedia čomu sa vyvarovať a naopak, na čo dôsledne dbať, a čomu predchádzať. Najlepším spôsobom boja proti škodcom je prevencia a odborníci v danom odbore vedia ako na to.

Ploštica posteľná patrí medzi najrozšírenejších a najnepríjemnejších parazitov na svete. Tento zákerný malý hmyz totiž obľubuje tmavé zákutia v tesnej blízkosti ľudí. Práve my sme preň primárnym zdrojom obživy, obľubuje našu krv. Prítomnosť ploštíc v domácnosti je neklamným znamením toho, že je potrebné zavolať odborníkov. Svojpomocná likvidácia sa vám totiž nemusí vyplatiť.

Pýtate sa, prečo je lepšie zavolať profesionálov? Najmä preto, lebo:

1. Odborník dokáže nájsť všetky hniezda a postihnuté miesta
Našli ste si v domácnosti ploštice a pustili ste sa do ich likvidácie. Po počiatočnom úspechu však zistíte, že ste sa tohto parazita nezbavili a problém pretrváva. Ako to je možné?

Ploštice majú veľké množstvo skrýš. Certifikovaní odborníci ich poznajú a spoľahlivo dokážu zasiahnuť tam, kde je to potrebné. Problému vás tak zbavia natrvalo, nie len naoko.

2. Profesionálna dezinsekcia a likvidácia ploštíc sú mimoriadne účinné
Aj keď rady starých materí sú v mnohých prípadoch na nezaplatenie, tak veda je veda. Odborník používa prostriedky a metódy, ktoré sú praxou overené. Moderné technológie a know-how človek na internete nezíska.

Práca profesionálneho likvidátora je nenahraditeľná a nespochybniteľná.

3. Vedia nielen ako na ploštice, ale poradia si aj s inými škodcami
Špecialista vie zatočiť s hmyzom, o tom bez debaty. A netýka sa to len ploštíc. Priestory totiž môžu byť zamorené rôznymi druhmi škodcov a odborník presne vie, čo na ktorý zaberá. Či už ide o komáre, mravce, ploštice alebo vši.

4. Odborník zodpovie všetky vaše otázky
Internet je nepochybne bohatým zdrojom informácií, no pri mnohých chýba zdroj a osobná skúsenosť. Profesionál disponuje vedomosťami, na základe ktorých vám dokáže zodpovedať všetky súvisiace otázky.

Ako na uštipnutie? Čo ploštice a domáce zvieratká? Je zloženie prípravkov bezpečné? Pýtajte sa a dozviete sa.

5. Pomôžu aj s prevenciou do budúcnosti
Problém je najlepšie zničiť už v zárodku a ideálne natrvalo. Za týmto účelom je veľmi dôležitá aj prevencia. Najlepšia obrana proti plošticiam je totiž nikdy ich v domácnosti nemať. Profesionálni likvidátori vedia, ako na to. Čoho sa vyvarovať, na čo, naopak, dôsledne dbať a podobne. Prevencia je perfektným spôsobom boja proti škodcom. A odborníci vedia, ako na to.

Odhalili ste vo svojej domácnosti výskyt ploštíc?

Objednajte si u nás profesionálnu dezinsekciu