AKO PRIPRAVIŤ PRIESTORY PRED VÝKONOM DEZINSEKCIE?

Pred našim príchodom odporúčame vykonať našim zákazníkom nižšie uvedené opatrenia, ktoré nie len že urýchľujú dezinsekčný zásah, ale zároveň zvyšujú efektivitu a účinok prevedenej dezinsekcie.

Aby bola dezinsekcia ploštíc prevedená čo najefektívnejšie je samozrejme potrebná spolupráca objednávateľa.

Posteľnú bielizeň a poťahy matracov zvlečte a vyperte pri teplote min. na 60 °C, prípadne vložte do sušičky min. na 40 minút. Poťahy matracov a posteľnú bielizeň neprenášajte voľne po byte ale vložte ich napr. do PVC vriec.

Je dôležité vyprázdniť úložné priestory z pod postelí, sedačiek a gaučov. Taktiež vyprázdnite nočné stolíky, komody, poličky a iný nábytok, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkostí postelí. Veci a predmety z nich vložte do PVC vriec, alebo do PVC boxov.

Odporúčame povysávať a umyť podlahy (vrecko z vysávača bezodkladne vyhoďte). Aplikovaný postrek dosahuje najvyššiu účinnosť, i z dlhodobejšieho hľadiska, na čistých povrchoch.

V priestoroch, v ktorých sa vyskytli ploštice, odporúčame sňať zo steny obrazy, plagáty a poličky.

Neodporúčame premiestňovať predmety a nábytok zo zamorených izieb do iných miestností. Nevyhadzujte nábytok pred naším príchodom, najskôr ho skontrolujeme, prípadne chemicky ošetríme. Predídete tým potenciálnemu zamoreniu okolitých izieb, resp. bytových jednotiek. (nábytok na likvidáciu odporúčame pred vyhodením dôkladne obaliť do PVC fólie)

Domáci miláčikovia sa počas zásahu a následne 2 hodiny vykonaní dezinsekcie nemali zdržiavať v asanovaných priestoroch. Akvária je potrebné prikryť PVC fóliou.

Potraviny, kuchynské riady a i. vložte do skriniek, alebo prikryte PVC fóliou.

Zdieľať:
Email
Facebook
WhatsApp
LinkedIn