Odhalili ste výskyt ploštíc v byte, dome alebo v hoteli?

Ploštice posteľné sú fenomén dnešnej doby a ich prítomnosť trápi ľudí po celom svete. Často sa vyskytujú predovšetkým v rôznych ubytovacích zariadeniach, kde je zvýšená migrácia ľudí – hotely, ubytovne, internáty, domovy sociálnych služieb a podobne. Ploštice sú parazitický hmyz a ľudská krv je pre nich životne dôležitá. Z toho dôvodu nie je ich výskyt podmienený zanedbanou hygienou ani čistotou prostredia. Najčastejší spôsob prenosu ploštíc je v batožine, na oblečení alebo kúpou nábytku a rôznych predmetov z druhej ruky. Navyše, v bytových domoch Vám môžu do domácnosti migrovať zo zamoreného susedného bytu. Z toho dôvodu sa môžu ploštice objaviť aj v tých najčistejších domácnostiach či najluxusnejších hoteloch.

Prevádzkujete hotel, penzión či ubytovňu?

Pokiaľ odhalíte výskyt ploštice posteľnej vo vašom zariadení, je potrebné mať na pamäti, že tento problém  je dôležité riešiť čo najskôr, a zavolať si na pomoc odborníkov na likvidáciu škodcov. Profesionálnou dezinsekciou zlikvidujeme ploštice a zamedzíme tak ich preliezaniu do ďalších izieb, či rozliezaniu v celom objekte. Včasným kontaktovaním špecialistov tak v konečnom dôsledku ušetríte nemalé finančné prostriedky a neprídete o budúcich zákazníkov.

Vo svete i na Slovensku je mnoho ubytovacích zariadení, v ktorých sa ploštice objavili a túto nepríjemnú skúsenosť často nespokojný zákazníci zdieľajú v recenziách, na diskusných fórach, či dokonca aj v online mapách a registroch vytvorených pre tento účel. Tento malý hmyz tak už viacerým prevádzkovateľom ubytovacích zariadení týmto spôsobom “pochoval” ich biznis.

Odhalili ste vo svojej domácnosti prítomnosť ploštíc?

Kontaktujte odborníkov čo najskôr! Odborníci disponujú profesionálnymi prípravkami, špeciálnym príslušenstvom a cennými skúsenosťami priamo z praxe, ktorým sa nevyrovnajú žiadne voľnopredajné prípravky proti hmyzu ani “zaručené babské rady” na odstránenie ploštíc. Profesionáli Vám pomôžu zbaviť sa tohto nepríjemného hmyzu pomerne rýchlo. Predídete tak množstvu prebdených nocí, nepríjemných štípancov, psychickej nepohody a zamedzíte rozliezaniu ploštíc do susedných bytov.

Zdieľať
Email
Facebook
WhatsApp
LinkedIn

Máte záujem o naše služby? Neváhajte nás kontaktovať čo najskôr. Pracujeme aj cez víkendy a sviatky.