PRÍPRAVA NA DEZINSEKCIU

Pred našim príchodom, a následným výkonom dezinsekcie, doporučujeme zákazníkom vykonať opatrenia, ktoré nie len urýchľujú dezinsekciu, ale aj zvyšujú efektivitu prevedeného dezinsekčného zásahu. 

priprava-dezinsekcia
  • Posteľnú bielizeň a poťahy matracov zvlečte a vyperte pri teplote min. na 60 °C, prípadne vložte do sušičky min. na 40 minút. Poťahy matracov a posteľnú bielizeň neprenášajte voľne po byte, vložte ich napr. do PVC vriec.
  • Je dôležité vyprázdniť úložné priestory z pod postelí a sedačiek. Taktiež vyprázdnite nočné stolíky, komody, poličky a i., nachádzajúce sa v bezprostrednej blízkostí postelí. Veci a predmety z nich vložte do PVC vriec, alebo do PVC boxov.
  • Odporúčame povysávať a umyť podlahy (vrecko z vysávača bezodkladne vyhoďte). Aplikovaný postrek dosahuje najvyššiu účinnosť, i z dlhodobejšieho hľadiska, na čistých povrchoch.
  • Neodporúčame premiestňovať predmety a nábytok zo zamorených izieb do iných miestností. Nevyhadzujte nábytok pred naším príchodom, najskôr ho skontrolujeme, prípadne chemicky ošetríme. Predídete tým potenciálnemu zamoreniu okolitých izieb, resp. bytových jednotiek. (nábytok na likvidáciu odporúčame pred vyhodením dôkladne obaliť do PVC fólie)
  • Domáci miláčikovia sa počas zásahu a následne 2 hodiny vykonaní dezinsekcie nemali zdržiavať v asanovaných priestoroch. Akvária je potrebné prikryť PVC fóliou.
  • Potraviny, kuchynské riady a i. vložte do skriniek, alebo prikryte PVC fóliou.
PROFESIONÁLNA LIKVIDÁCIA PLOŠTÍC
Odborne - Rýchlo - Diskrétne
profisectddd deratizacia logo

Bc. Michal Liko – Profisect DDD
Jabloňová 367/22, 949 05 Nitra
IČO: 51 073 650