Profesionálna dezinsekcia, likvidácia ploštíc

TRENČÍN a okolie

KONTAKTUJTE NÁS
7 dní v týždni
  • dezinsekciaplostic@gmail.com
earth_friendly_logo
NA PRÁCU POUŽÍVAME EKOLOGICKY ŠETRNÉ PRÍPRAVKY OD RENOMOVANÝCH VÝROBCOV

V súčastnosti výskyt ploštíc celosvetovo rapídne stúpa, čo je zapríčinené najmä zvýšenou migráciou obyvateľstva. Ploštice sú len vecou prenosu. Nie sú známkou zanedbanej hygieny ani slabších sociálnych vrstiev. Ploštice si môžete zavliecť do domácnosti v batožine (napr. pobytom v infesovanom priestore – hotely, ubytovne a pod.), kúpou nábytku z antikvariátu, či dokonca na oblečení, alebo v topánkach. Prípadne, Vám môže zanechať tento neželaný “suvenír” návšteva.

Kľúčovým riešením problému je zavolať si na pomoc odborníkov, ktorý prevedú dezinsekciu v infestovanom objekte. Platí zásada, čím skôr, tým lepšie. Určite neodporúčame riešiť problém s plošticami svojpomocne. Voľne dostupné prípravky neobsahujú požadovanú koncentráciu účinných látok a účinkujú len krátkodobo, ak vôbec. Dezinsekciu ploštíc musí vždy riešiť profesionálna firma, ktorá vykonáva dezinsekciu systematicky, za použitia účinných metód a profesionálnych prípravkov. Predídete tak množstvu prebdených nocí, nepríjemným alergickým reakciám a nezmyselne vynaloženým nákladom na voľne dostupné prípravky, ktoré sú neúčinné.

Doposiaľ najúčinnejšiu metódu likvidácie ploštíc prevádzame 200 ºC suchou parou v kombinácii s chemickým postrekom. Horúca suchá para je produkovaná profesionálnym prístrojom pod tlakom až 9 barov. Horúcou parou likvidujeme zakuklené larvy (vajíčka) a po priamom zásahu i živé ploštice. Parou ošetrujeme posteľné konštrukcie, matrace, nočné stolíky a nábytok v bezprostrednej blízkosti postelí a miest kde sa pravidelne spáva. 
Zloženie chemického postreku tvoria 3 vysoko účinné profesionálne prípravky, ktorých pomer a koncentráciu volíme individuálne, podľa stupňa a stavu infestácie objektu plošticami. Mechanizmus účinku postreku spočíva najmä v likvidácii živých jedincov pri kontakte s účinnou látkou. Chemický postrek aplikujeme vždy v celej domácnosti celoplošne. Aplikovaný postrek zároveň spĺňa i preventívnu úlohu, a z dlhodobejšieho hľadiska pôsobí voči opätovnému výskytu ploštíc. Vzhľadom na to, že používame kvalitné prípravky od renomovaných výrobcov, nie je potrebné počas zásahu opúšťať asanovaný priestor.

plostica-postelna

BIOLÓGIA PLOŠTICE POSTEĽNEJ

plostica-stipance

ŠTÍPANCE OD PLOŠTÍC

plostica-postelna

AKO SA ŠÍRIA PLOŠTICE ?

plostica-nalez

PRÍZNAKY VÝSKYTU PLOŠTÍC

priprava-dezinsekcia

PRÍPRAVA NA DEZINSEKCIU

plostice-postelne

FOTOGALÉRIA - PLOŠTICE

Máte záujem o dezinsekciu ploštíc ?