O nás

Kontaktujte nás denne: 08:00 - 20:00

O nás

Naše pôsobenie je zamerané na poskytovanie profesionálnych služieb deratizácie, dezinsekcie a dezinfekcie. Pre našich stálych i nových klientov zabezpečujeme ochranu pred nežiadúcim hmyzom, hlodavcami a škodlivými mikroorganizmami. Profesionálne “DDD služby” poskytujeme pre domácnosti, firmy, obce a mestá, rôzne potravinárske prevádzky a výrobne, stravovacie zariadenia a vývarovne, ubytovacie zariadenia a pre objekty a prevádzky živočíšnej a rastlinnej výroby.

Primárne sa špecializujeme na likvidáciu veľmi obtiažneho druhu hmyzu, ktorým je Ploštica posteľná. V boji proti plošticiam používame najúčinnejšiu technológiu a metódu – horúcu 200 ºC paru v kombinácii s chemickým postrekom. Na prácu používame výlučne kvalitné, vysoko účinné profesionálne prípravky. Vďaka naším odborným znalostiam a dlhoročným skúsenostiam dosahujeme vynikajúce výsledky už po prvom zásahu.

Službu “likvidácia ploštíc” poskytujeme na celom území SR. Zásahy prevádzame prevažne do 24 hod. od zadania objednávky. Z dôvodu dosiahnutia čo najvyššej efektivity dezinsekčného zásahu , odporúčame zákazníkom vykonať pred našim príchodom prípravné opatrenia. V závislosti od rozsahu zamorenia, prevádzame opakovaný zásah po 2 týždňoch. 

Prečo kontaktovať práve nás ?

  • Naše dlhoročné skúsenosti = Vaša spokojnosť
  • Zasahujeme do 24 hod. od zadania objednávky
  • Kladieme maximálny dôraz na diskrétnosť zákazníkov
  • Disponujeme kvalitnými profesionálnymi chemickými prípravkami
  • Pôsobíme takmer na celom území Slovenska
  • Samozrejmosťou je vystavenie Protokolu o vykonanej dezinsekcii
  • Našim zákazníkom poskytujeme odborné poradenstvo aj po zásahu
earth_friendly_logo

NA PRÁCU POUŽÍVAME KVALITNÉ, EKOLOGICKY ŠETRNÉ PRÍPRAVKY OD RENOMOVANÝCH VÝROBCOV